کمپانی فوجیتسو در سال ۱۹۳۶ در کشور ژاپن تاسیس شد و فوجیتسو جنرال که در ایران با نام تجاری اجنرال شناخته شده است در سال ۱۹۶۰ کار خود را در صنعت تهویه مطبوع آغاز کرد. اولین کولر گازی اجنرال از نوع  پنجره ای بود که در ابتدای کار به بازار عرضه شد و فروشگاه مهدی به عنوان نمایندگی کولر گازی اجنرال در تهران شروع به فعالیت کرده است تا محصولاتی اصلی با گارانتی اصالت محصول از طرف شرکت سازنده را به مشتریان خود عرضه نماید.

 

اجنرال با در سال ۱۹۷۱ با ورود به خاورمیانه (کویت) بازار فروش آن گسترش پیدا کرد و به سرعت از نظر کیفیت بالای برند و توانایی عملکرد در دماهای بالای ۵۰ درجه سانتیگراد شهرت یافت.

 

اجنرال با نیم قرن تجربه توانسته سهم بالایی از بازار ژاپن، اروپا، اقیانوسیه و خاورمیانه در اختیار خود قرار دهد. این مجموعه به طور مستمر با استفاده از ایده های خلاقانه و نو آوری باعث پیشرفت در عمر عملکرد محصولات خود در شرایط محیطی مختلف شده است و به لطف طراحی و تکنولوژی منحصر به فرد دارای بیشترین صرفه جویی انرژی است.همسو با بازار تهویه مطبوع امروزی که دائما در حال رشد و نوآوری است.

 

شرکت فوجیتسو جنرال نیز در جهت گسترش  محصولات خانگی و تجاری در ابعاد کوچک و همچنین محصولات تجاری در ابعاد بزرگ تر مانند مولتی پنل ها گام بر می دارد و با استفاده از جدیدترین تکنولوژی ها و حفظ مشتری مداری در این مسیر گام بر می دارد و در عین حال با نگرانی از گرم شدن کره زمین تمام تلاش خود را برای رفع این موضوع در محصولات خود انجام می دهد.

 

نمایندگی کولرگازی اجنرال

مرکز اصلی کمپانی اجنرال

فوجیتسو جنرال (اجنرال) دارای سه مرکز اصلی تحقیق و توسعه در نقاط مختلف جهان :

•        دفتر اصلی کاوازاکی
•        فوجیتسو جنرال شانگهای
•        مرکز مهندسی فوجیتسو جنرال تایلند
در این مراکز محصولات تحت شرایط شبیه سازی شده مناطق مختلف جغرافیایی از لحاظ سردترین و گرم ترین نقاط قرار می گیرند و در اتاق های اندازه گیری رنگی برای بدست آمدن بالاترین راندمان آزمایش می شوند.

 

فروشگاه مهدی نمایندگی کولر گازی اجنرال

فروشگاه مهدی، نمایندگی کولر گازی اجنرال

فروشگاه مهدی نمایندگی کولر گازی اجنرال می باشد که از سالیان دور برند اجنرال را جز اولین پیشنهادات خود به مشتریان عزیز قرار داده است .

 

کولر گازی اجنرال با سبد کالایی کامل خود که شامل کولر گازی پنجره ای ، اسپیلیت دیواری،سقفی دیواری ، سقفی زمینی ،کاست ،داکت ،ایستاده و مولتی و و وی آر اف در ایران نسبت به نیاز های مشتریان خود پاسخ مناسبی دارد.

فروشگاه مهدی نمایندگی فروش کولرگازی اجنرال با گارانتی تهویه نیا به شما این اطمینان را می دهد که کولرگازی اجنرال اصل را با گارانتی 5 سال کمپرسور و 2 سال سایر قطعات تهویه نیا را به شما عرضه می نماید

همچنین فروشگاه مهدی نمایندگی خدمات پس از فروش کولرگازی اجنرال در تهران می باشد که با توجه به نصب و خدمات کولرگازی اجنرال  همواره سعی در ارائه خدمات خوب و کامل به مشتریان خود کوشیده است. کولر گازی اجنرال دارای پشتیبانی قطعات 10 ساله نیز می باشد که خیال شما مشتریان عزیز را از بابت خدمات و قطعات تا سالیان سال راحت می کند.

 

فروشگاه مهدی نمایندگی کولر گازی اجنرال ، مفتحر است بهترین خدمات پس از فروش را تقدیم شما عزیزان کند.

 

 

شوروم اجنرال در منهتن نیویورک

کولر گازی اجنرال با استفاده از تکنولوژی پیشرفته کشور ژاپن از بالاترین راندمان و دوام در شرایط آب و هوایی مختلف نسبت به رقبای خود برخوردار است و با توجه به سابقه طولانی در زمینه ی تهویه مطبوع به صورت تخصصی، مورد اعتماد مردم است و به همین خاطر از آن به  عنوان “ریش سفید کولرها” یاد می شود، بهترین انتخاب برای مشتریانی است که کیفیت و مصرف بهینه انرژی اولویت اول آنها است.

 

کولر گازی اجنرال در مراکز آزمایشگاهی شرکت فوجیتسو جنرال ژاپن مورد تست کیفیت قرار می گیرد تا بهترین عملکرد در سخت ترین شرایط کاری برای این محصول میسر شود.

 

نمایندگی کولرگازی اجنرال کلیه محصولات اجنرال را پوشش می دهد و همواره در جهت رفع نیازهای تاسیساتی شما در صنعت تهویه مطبوع می کوشد.
فروشگاه مهدی با ثبت آمار بالای فروش کولرگازی اجنرال نقش به سزایی در بالا بردن سهم فروش کولرگازی اجنرال  در ایران داشته است. با توجه به وجود برندهای تقلبی و کپی برداری شده از نام اجنرال حتما کولرگازی اجنرال اصل را از جای مطمئن با گارانتی تهویه نیا تهیه فرمایید و فریب افراد سودجو و کلاهبردار که کولرهای متفرقه را به نام اجنرال به شما معرفی می کنند را نخورید.

 

 

سیر فن آوری های منحصر به فرد شرکت فوجیتسو جنرال (اجنرال) در طی سال های اخیر:

•        Double Blow Flap (1985)
•        Human Sensor (1988)
•        Lambda Heat Exchanger (1991)
•        Power Diffuser (1995)
•        Front Flat Pannel (1999)
•        AIRSTAGE (2001)
•        Automatic Self Cleaning Filters (2003)
•        Dual Blaster (Nocria X)(2008)

فروشگاه مهدی نمایندگی کولرگازی اجنرال