کولرهای گازی تروپیکال گری یک نوع وسیله سرمایشی می باشند که با تراکم و انبساط گاز یک عدد سرمایشی را به جریان می‌اندازند کولرهای گازی انواع مختلفی دارند با شرایط محیطی و همچنین ابعاد محیط مورد استفاده و انتخاب مشتریان قرار می گیرند. کمپرسور کولر های گازی در واقع مهم ترین بخش یک کولر گازی محسوب می شود که وظیفه آن خنک سازی گاز می باشد کمپرسور ها دارای مشخصات فنی متفاوتی می باشند که هر یک متناسب با ویژگی هایی که دارند برای مناطق خاصی مورد استقبال و استفاده قرار می‌گیرند.

معمولاً شرایط ناحیه آب و هوایی و منطقه جغرافیایی بر روی انتخاب نوع کمپرسور کولر های گازی تاثیر بسزایی دارد کولرهای  گری تروپیکال دار که معمولاً با نام کولرهای گازی یا استوایی معروف هستند و در بیشتر مناطق گرمسیری مورد استفاده قرار می گیرد با گرم شدن هوا و فرا رسیدن فصل گرم سال استفاده نمودن از سیستم های تهویه مطبوع و سرمایشی بیش‌تر مورد توجه قرار می گیرد .

کولر تروپیکال با مدل های مختلف و طرح های مختلفی توسط این نمایندگی به بازار عرضه شده که هر کدام می تواند متناسب به مناطقی که در آن زندگی می کنید مورد استفاده قرار بگیرد که هر کدام از آنها ویژگی ها و عملکردهای خاص و متفاوتی را دارند در بین کولر های گازی کری ،  کولر های گازی هارد یکی از رایج ترین مدلهای کولر های گازی میباشد که در مناطق گرمسیری مورد استفاده قرار می گیرد امروز کولرهای گازی بر اساس فاکتورهای مختلفی که دارند دسته بندی می شوند که مهمترین آنها را می‌توان به مواردی شامل ظرفیت شون مدل که می تواند دیواری ،  ایستاده ، کاستی ، پرتابل و غیره باشد تقسیم نمود .

از دیگر فاکتورهای دسته بندی کولرهای گازی گری می‌توان به شرایط آب و هوایی و مناطق جغرافیایی مختلف اشاره نمود به صورت کلی کولرهای گازی از سه نوع کمپرسور متفاوت استفاده می کنند که این سه کمپرسور شامل کمپرسور اسکرال  ،  پیستونی و روتاری هستند.  در این بین کولرهای گازی تروپیکال یا کولرهای گازی هارد ،  یکسری ویژگی های منحصر به فرد را دارند که به آن اشاره می کنیم کمپرسور کولر های گازی تروپیکال به گونه ای کار می کنند که علیرغم دمای بالای محیط بیرون عملکرد بسیار خوب و بالایی را دارند دوام و طول عمر این کولرهای گازی گری بالا بوده و می تواند برای سال های بسیاری نیاز مشتریان و مصرف کنندگان را برطرف نماید . این کولرهای گازی علاوه بر این که می توانند در دمای ۲۱ تا ۵۷ درجه مورد استفاده قرار بگیرند اما می توانند در مناطق معتدل نیز مورد استفاده و استقبال قرار بگیرند در ساخت کولر های تروپیکال از کمپرسور های پیستونی و اسکرال مورد استفاده قرار گرفته و کمپرسور روتاری این قابلیت را ندارد.

جهت خرید کولر گازی تروپیکال گری  نیز باید یک سری نکات و قواعد را رعایت نماییم و متناسب با عملکرد آن و در نظر گرفتن یک سری شرایط کولر گازی خود را انتخاب نماییم میزان تغییرات آب و هوایی به میزان گرمی هوای محیطی که در آن زندگی می کنید از آنجاییکه کولرهای گازی دارای ظرفیت‌های سرمایشی مختلفی هستند بهتر است که بر اساس مساحت محیط و مکانی که در آن قرار دارید ظرفیت کولر گازی خود را انتخاب نمایید این کولرهای گازی دارای برچسب انرژی مناسبی هستند چراکه میزان مصرف انرژی که تعدیل دمای مناطق گرمسیری می تواند مصرف انرژی بالایی داشته باشد به نوع کمپرسور و تکنولوژی های استفاده شده در کولرهای گازی توجه نمایید لازم است که کولر گازی که خریداری میکنید دارای گارانتی و خدمات پس از فروش باشد.

 

این نمایندگی توانسته با سالها خدماتی که در ارائه انواع کولرهای گازی می‌دهد بهترین نوع کولرهای گازی با برند جهانی را وارد بازار نموده و متناسب با شرایط محیطی و عملکرد آن جهت خریداری اقدام نمایید

 

 

 

معرفی شرکت کولر

این مجموعه با سالها تجربه در زمینه واردات انواع تجهیرات سرمایشی و گرمایشی با برند های جهانی گری ، اجنرال و دایکین توانسته است گام بسیار بزرگی در زمینه واردات ، پخش و نصب و نگهداری تجهیزات صنایع برودتی بردارد . این مجموعه دارای مجوز رسمی از اتحادیه و همچنین مجوز رسمی نمایندگی گری ؛ نمایندگی اجنرال و نمایندگی دایکین در ایران را دارد . و اقدام به فروش انواع کولر گازی گری ، اسپلیت اجنرال ، کولر گازی دایکین می نماید . این شرکت با نام تجاری در تمام شهر های ایران نمایندگی دارد و دفتر اصلی نمایندگی گری تهران در خیابان دماوند که آدرس دقیق و لوکیشن آن در سایت درج شده است قرار دارد . این مجموعه در زمینه فروش و نصب و نگهداری داکت اسپلیت گری  و داکت اسپلیت اجنرال دارای سابقه و پروژه های مختلف اجرایی نیز می باشد که توضیحات کامل آن در صفحه ی تخصصی ان قرار داده ایم .

از دیگر مجوز های موجود این شرکت داشتن مجوز فروش محصولات دایکین با نام تجاری نمایندگی دایکین است که در این بخش واحد اجرایی ویژه این برند تشکیل داده  و در این واحد فروشVRV دایکین به صورت ویژه و با تخفیف قرار دارد . اگر نیاز به اطلاعات بیشتر دارید می توانید با کارشناس های بر خط ما به صورت شبانه روزی مکاتبه نمایید.