نمایندگی کولرگازی گری

کارخانه گری در سال ۱۹۹۱ در شهر زوهای چین کار خود را در زمینه تهویه مطبوع آغاز کرده است و تا به امروز محصولات آن در بیش از ۲۰۰ کشور وجود دارد و ظرفیت تولید سالانه سیستم های تهویه مطبوع خانگی در این شرکت به بیش از ۶۰ میلیون دستگاه و ظرفیت تولید سالانه سیستم های تهویه مطبوع تجاری به ۵/۵ میلیون دستگاه، افزایش یافته است. شرکت گری دارای هشت مرکز تولید در سراسر دنیا بوده و تعداد کارکنان آن به ۸۰ هزار نفر می رسد.
کمپانی گری بزرگترین تولید کننده سیستم های تهویه مطبوع در دنیا است که به عنوان نمونه در سال ۲۰۱۳ از هر سه عدد سیستم تهویه مطبوع فروخته شده در جهان یکی از آن متعلق به گری بوده است. این تولید کننده دارای ۵ مرکز تحقیقاتی بین المللی و داخلی و بیش از ۵۳۰ مرکز آزمایشگاهی است و مبلغ ۰.۶۳ میلیارد دلار در بخش تحقیق و توسعه سرمایه گذاری کرده است به طوریکه ۷۰۰۰ مهندس در زمینه تحقیق و توسعه (R&D) مشغول به کار هستند. از دیگر افتخارات این مجموعه دریافت بیش از ۱۲۰۰۰ امتیاز ثبت شده و ۴۰۰۰ اختراع است.
سرمایه گذاری جدید کارخانجات گری باعث تقویت موقعیت شرکت به عنوان بزرگترین تولید کننده سیستم های تهویه مطبوع در دنیا شده است و به عنوان بازیگر اصلی در صنعت تهویه مطبوع تلاش کرده است تا با اتخاذ فن آوری ها پیشرو در تولیدات خود برای کاهش انتشار گازهای گلخانه ای و کندی روند گرم شدن جهان سهم به سزایی داشته باشد.
دستگاه های تهویه مطبوع گری در پروژه های مهم جهان از قبیل بازی های المپیک ۲۰۰۸ پکن، استادیوم های ورزشی جام جهانی ۲۰۱۰ آفریقای جنوبی و همچنین پایگاه تله کام در هند مورد استفاده قرار گرفته است
 


گری در همه جا

شعار سال ۲۰۱۳ است و به این مفهوم است که ما برای تمام کاربری ها، راهکار داریم. پشتوانه ی این شعار، کامل بودن سبد محصولات گری در صنعت تهویه مطبوع  از جمله انواع کولر گازی ، چیلر، فن کویل، پکیج پشت بامی، هواساز، کولر اسانسور، تهویه دریایی و تصفیه هوا است.
فروشگاه مهدی نمایندگی فروش کولرگازی گری همزمان با ورود برند گری فروش محصولات گری را در سبد محصولات خود قرار داد ه و با ثبت آمار بالای فروش کولرگازی گری نقش به سزایی در بالا بردن سهم فروش کولرگازی گری در ایران داشته است.
همچنین فروشگاه مهدی نمایندگی خدمات پس از فروش کولرگازی گری در تهران می باشد که با توجه به نصب و خدمات کولرگازی گری جز کمترین آمار خرابی در بین کولرهای گازی وارد شده به ایران را دارا می باشد.کولرگازی گری همیشه با سبد کالایی کامل در ایران حضور داشته و جوابگوی همه نیازها در صنعت تهویه مطبوع ایران است.نمایندگی کولر گازی گری همواره با ارائه تمامی محصولات گری از جمله کولرگازی اسپیلیت دیواری ، کاستی ،داکت ، ایستاده ،پنجره ای و پرتابل و ...
سعی در برطرف کردن نیاز مشتریان عزیز خود کرده و توانسته با خدمات با کیفیت خود مشتریان خود را از کولرگازی گری راضی نگه دارد.
نمایندگی کولرگازی گری همواره با توجه به قیمت مناسب و کیفیت بالا و گارانتی معتبر کولرگازی گری این برند را به مشتریان همیشگی خود پیشنهاد می دهد