آشنایی با کولرگازی▼درباره اسپیلت و کولرگازی:

کولرهای گازی از دو قسمت مجزا که یونیت داخلی و خارجی نام دارند تشکیل میشوند. یونیت داخلی (اواپراتور) در داخل ساختمان قرار گرفته و یونیت خارجی که شامل کمپرسور و کندانسور است در خارج ساختمان نصب میشوند. این دو یونیت توسط دو لوله مسی که دارای قطرهای متفاوت نسبت به هم هستند به یکدیگر متصل می شوند.

این نوع کولرها شامل دو مدل معمولی و اینورتر هستند که در نوع اینورتر مصرف برق کاهش چشم گیری دارد.

دفتر روابط عمومی کولرهای گازی اجنرال و گری شما را با این دستگاه ها و انتخاب صحیح و با کیفیت آشنا می کند.

▼ظرفیت گولرگازی :

یکی از نکاتی که در انتخاب  کولرهای گازی باید به آن توجه داشت منطبق بودن ظرفیت و فضای موجود می باشد، که به طور معمول برای یک فضای مسکونی با شرایط نرمال به صورت زیر میباشد.

متراژ

ظرفیت

12 تا 15 متر

9000BTU

تا 20 متر

12000BTU

تا 40متر

18000BTU

تا 55 متر

24000BTU

تا 70 متر

30000BTU

 

▼مصرف انرژی کولرگازی :

نسل جدید کولرهای گازی کولرهای اینورتر می باشند .اینورتر یا مبدل برق ، دستگاه الکترونیکی است که جریان متناوب را به جریان مستقیم تبدیل می کند. کولرهای گازی نسل جدید دو تفاوت اصلی با نسل قدیم دارند که باعث صرفه جویی در مصرف برق تا حد زیادی میشوند.

  1. گاز مصرفی در این کولرها  گاز R410 بوده که بسیار سرد تر از گازهای R22 است . دمای جوش گاز R22 تا 41- در صورتی که دمای جوش گاز R410 تا 52- است .
  2. ساختار کمپرسور یا همان قلب تپنده کولرهای گازی قدیمی به نحوی است که بعد از هم دما شدن محیط با دمایی که شما برای کولرگازی تنظیم کرده اید ، موتور کاملا خاموش و منتظر خواهد ماند تا دوباره با تفاوت دما ایجاد شده مجددا استارت کند که در این حالت جریان بالایی مصرف می شود. اما در کولرهای گازی اینورتر به وسلیه کمپرسور و قطعات و بردی که در آن به کار برده شده نوعی طراجی گردیده که موتور هیچگاه از مدار خارج نشده تا برای روشن شدن مصرف جریان بالایی داشته باشد بلکه دور موتور در حداقل قرار گرفته و با تفاوت دمای ایجاد شده دور خود را بالا می برد.

کولرهای گازی اجنرال و گری از کمپرسورهای اینورتر ( کم مصرف ) برخوردار هستند  که با توجه به توضیحات فوق موجب کاهش چشم گیر مصرف انژی می شود .

شما عزیزان میتوانید از مشاوره رایگان کارشناسان فروش بهره مند شوید.

 

▼قابلیت تصفیه هوا :

امروزه اکثر کولرهای گازی نقش یک سیستم تهویه مطبوع را برعهده دارند و علاوه بر ایجاد سرمایش و گرمایش محیطی پاکیزه برای شما فراهم می آورد که این امر در کولرهای گازی اجنرال و گزی محقق شده است .

 

▼برند کولرگازی :

از مهمترین نکته ها در انتخاب کولرگازی توجه به برند آن  و همچنین در نظر گرفتن گارانتی معتبر می باشد که آرامش خاطر را برای مصرف کننده به ارمغان می آورد.

کولرهای گازی اجنرال و گری با گارانتی مشترک ب ه فروش رسیده که این گارانتی شامل ، 5سال گارانتی موتور و 2 سال گارانتی سایر قطعات بدون قید و شرط می باشد.

 

فروشگاه مهدی مرکز پخش کولرهای گازی اصلی با گارانتی اصلی و معتبر

نمایندگی کولرگازی اجنرال

نمایندگی کولرگازی گری

نمایندگی کولرگازی ال جی

نمایندگی کولرگازی سامسونگ

نمایندگی نصب و خدمات کولرهای گازی اجنرال

نمایندگی نصب و خدمات کولرهای گازی گری

www.coolergaazi.ir